beararms.pl

Hatsan 125 STG 4,5mm TH EK – trening czyni mistrza!

Hatsan 125 STG TH EK jest nowoczesną wiatrówką, następcą kultowej serii 55-90. Proste i trwałe rozwiązania zastosowane w tym karabinku powodują, iż jest on praktycznie bezawaryjny i pozwala cieszyć się długim, bezobsługowym użytkowaniem.Cechą rozpoznawalną karabinków Hatsan jest ich duża energia strzału, wystrzelony z karabinka 125 STG śrut osiąga prędkość początkową 280k/s i bez problemu przebija butelki, puszki, deski czy też nawet cienkie kawałki blachy. Karabinek nadaje się do strzelectwa tarczowego, zapewniając dobre skupienie i powtarzalność. Hatsan 125 posiada system SAS™ oraz w pełni regulowany spust Quattro Trigger, pozwalający oddawać jeszcze bardziej precyzyjne strzały.

Elegancka kolba wykonana z tworzywa sztucznego zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia zewnętrzne. Dla podniesienia bezpieczeństwa w karabinku został umieszczony bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału. Dużą zaletą jest również system światłowodów tru-glo, ułatwiający oddanie strzału w słabych warunkach oświetleniowych.

Hatsan 125 STG TH to doskonały wybór dla strzelców początkujących ale również tych zaawansowanych, którzy łącząc rekreację z treningiem chętnie od czasu do czasu zamienią swój sztucer na karabinek bez pozwolenia by rekreacyjnie móc postrzelać ze swoją rodziną :))

SAS™ to system absorpcji wstrząsów opatentowany przez firmę Hatsan, który ma za zadanie pochłonięcie części energii jaka tworzy się podczas wystrzału w karabinku sprężynowym. Dzięki SAS™ udało się wydłużyć trwałość samych karabinków, zmniejszyć zmęczenie materiału oraz zniwelować niekorzystne oddziaływanie na optykę. Karabinek ma podwójną szynę do zamocowania lunety z montażem 11 oraz 22 mm.

Możesz więc swój rekreacyjny karabinek wyposażyć w tanią optykę airsoftową ale również zamocować odłączoną ze swojego sztucera ulubiona lunetę celowniczą :))) trening czyni mistrza!

https://beararms.pl/…/wiatrowka-hatsan-125-stg-45mm-th…/