beararms.pl

Strike Hard, Strike Fast czyli uniwersalny montaż optyki do pistoletów GLOCK ™ firmy Strike Industries

Strike Industries z dumą przedstawia rewolucyjny produkt GUM – Uniwersalny Montaż do pistoletów GLOCK ™. Spośród podobnych konstrukcji jest to najniższy montaż, pozwalający zamocować do pistoletów Glock kolimator bez konieczności frezowania zamka pistoletu. Jak wszystkie produkty Strike Industries urzeka estetyką jak i jakością wykonania.

Strike Industries to amerykańska firma założona w 2011 roku w Kalifornii. Na początku swojego istnienia na rynku skupiała się na produkowaniu akcesoriów i części do karabinów AR oraz pistoletów Glock. Z czasem oferta zaczęła się poszerzać o elementy broni innych konstrukcji oraz producentów co ostatecznie doprowadziło do powstania jednej z najbardziej rozpoznawalnej marki wśród dostawców elementów dedykowanych do broni palnej.

Produkty tworzone przez strzelców dla strzelców – jak twierdzą pracownicy firmy – nigdy nie stworzyliby produktu, którego sami by nie wykorzystali na strzelnicy. Daje to pewność, iż zamawiając akcesoria bądź części Strike Industries, otrzymujemy przemyślane produkty mające swoje praktyczne zastosowanie i dające wymierne rezultaty.

Biorąc to pod uwagę, projektanci Strike Industries skrupulatnie dobierają wykorzystywane materiały przy produkcji tak, aby zapewnić strzelcom jak najlepszą trwałość i jakość wykonania przy jednoczesnym zwracaniu uwagi na minimalizowanie wagi.

W ten sposób Strike Industries oferuje szereg akcesoriów o niskiej wadze, wykonanych z wytrzymałych polimerów jak np. chwyty czy stopki magazynków. Za to do produkcji elementów mechanizmów broni wymagających jak największej odporności na zużycie, stosuje wysoko gatunkowe stopy metali odpornych na odrzut oraz wszelką chemię przeznaczoną do konserwacji broni.

Montaż GUM jest stabilny, wytrzymujący ponad 1000 strzałów bez konieczności dodatkowych regulacji. GUM umożliwia mocowanie lekkich celowników kolimatorowych firm: Burris serii FastFire I, II i III, Leupold serii Delta Point, Docters serii II i III, EoTech, MRDS, Trijicon, RMR, Vortex serii Venom i Viper oraz wiele innych popularnych modeli. Montaż mocowany jest do zamka pistoletu w miejsce szczerbiny za pomocą gołębiego ogona oraz 6 śrub pozycjonujących, aby zapobiec jakimkolwiek przesunięciom.

Zapewnia to stabilne, solidne i wytrzymałe mocowanie, które utrzymuje zero. Do montażu dołączone są śruby 6 mm, 8 mm i 10 mm, które służą do mocowania i zabezpieczania większości popularnych kolimatorów. Dodatkowo w zestawie są dwie specjalne śruby do kolimatorów Trijicon i RMR oraz słupki pozycjonujące. Montaż pod kolimator Leupold Delta Point wymaga użycia wzmocnionych słupków, aby zabezpieczyć optykę na 100%.

Instalacja montażu jest prosta i nie wymaga interwencji rusznikarza – ale jeżeli nie masz odpowiednich narzędzi do usunięcia szczerbiny zaleca się, aby rusznikarz zainstalował GUM i użył odpowiednich narzędzi do tej instalacji. Montaż GUM pasuje do wszystkich modeli Glock z zamkiem nie frezowanym pod optykę z wyjątkiem modeli Glock 42, 43, 43x, oraz 48.

Długość: 1 7/8”
Szerokość: 1 1/8”
Wysokość: 1/8”
Waga: 1,3 uncji (z elementami montażowymi)
Materiał: stal
Kolor Czarny