beararms.pl

Super stabilny montaż kolimatorów typu Micro do pistoletów Glock

Strike Industries – Scorpion Universal Reflex Mount

Najnowsza wersja uniwersalnego montażu kolimatora przeznaczonego dla pistoletów Glock firmy Strike Industries została wyposażona w element stabilizujący zastępujący płytkę oporową pistoletu. To innowacyjne rozwiązanie charakteryzuje się wyjątkową stabilnością montażu bez konieczności ingerencji w konstrukcję zamka.

Dodany do montażu element stabilizujący umożliwia obustronny montaż uchwytu ułatwiającego odciągnięcie zamka.

Uchwyt możemy zamontować z prawej jak i lewej strony zamka według preferencji strzelca. Dzięki niemu jednym pociągnięciem palca jesteś w stanie szybko przeładować Twojego Glocka z mniejszą siłą niż wcześniej.

Scorpion Universal Reflex Mount podobnie jak i pozostałe produkty tej innowacyjnej firmy produkującej wysokiej jakości akcesoria do broni palnej idealnie wpisuje się w motto firmy: Strike Industries zawsze wprowadza innowacje i dostarcza najlepszej jakości akcesoria do broni palnej w najlepszych cenach.

Założona w 2011 roku firmę tworzą zapaleni strzelcy. Wszystkie produkty Strike Industries są projektowane przez aktywnych strzelców z myślą o aktywnych strzelcach.

Unikalna na rynku użyteczność rozwiązań tak charakterystyczna dla produktów Strike Industries wynika z prostego faktu, że żaden produkt nie zostałby zaprojektowałby i wyprodukowany w firmie, którego konstruktorzy sami nie używaliby osobiście w terenie.

Scorpion Universal Reflex Mount pozwala na zamocowanie większości dostępnych na rynku kolimatorów typu Micro, w tym m.in. Holosun 407C, Burris FastFire II & III, Leupold DeltaPoint Reflex Sight, DOCTERsight II & III, EoTech MRDS, Trijicon RMR, i podobnych. Do zestawu dołączone są śruby do ich montażu . Zamontowanie płytki montażu wymaga wcześniejsze zdjęcie szczerbinki z twojego Glocka. Dlatego tez jeżeli nie dysponujesz śrubą do demontażu szczerbiny najlepiej zlecić wymianę przyrządów celowniczych rusznikarzowi.

Scorpion Universal Reflex Mount to wysoce ergonomiczna i wytrzymała konstrukcja zapewniająca niski profil dla celownika kolimatorowego.Ten elegancki montaż wykonany został z anodowanej na czarny, matowy kolor stali.

– Długość: 40,2 mm
– Szerokość: 28,5 mm
– Wysokość: 4,15 mm
– Waga: 26 g
– Kompatybilność: GLOCK™ Modele 17-39 Gen 3-5