beararms.pl

T-POD G2 QR – ergonomiczny uchwyt przedni, czy w pełni funkcjonalny dwójnóg?

FAB-Defense® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Izraelskiej firmy FAB Manufacturing & Import of Industrial Equipment Ltd. Lidera w rozwoju i produkcji nowoczesnego sprzętu taktycznego i akcesoriów do broni dla Wojska i Policji Państwa Izrael. Dział badawczo-rozwojowy FAB-Defense® współpracuje z siłami specjalnymi i zespołami SWAT na całym świecie w celu projektowania kreatywnych, zwiększających umiejętności, rozsądnych rozwiązań dla bieżących dynamicznych wyzwań napotykanych w terenie. Produkty FAB Defence, choć czasami zaskakują swoją innowacyjnością zdecydowanie nie są zabawkami – to w pełni funkcjonalne, przetestowane w warunkach walki akcesoria do broni palnej.

Jakoś wykonania, ergonomia, funkcjonalność i trwałość FAB-Defense® odzwierciedla dziesięciolecia doświadczeń projektowych izraelskiej firmy. Opatentowane rozwiązania są ciągłe doskonalone i kolejne generacje sprawdzonych rozwiązań są ulepszane.

FAB Defence T-POD G2 QR to druga generacja ergonomicznego uchwytu przedniego z montażem Picatinny, który po naciśnięciu przycisku szybko przekształca się w pełni funkcjonalny dwójnóg.

Szeroki kąt otwarcia nóg dwójnogu zapewnia stabilność karabinu i daje wygodną pozycję dla strzelca podczas prowadzenia ognia w pozycji leżąc. Ergonomiczny chwyt przedni przekształca się w solidny dwójnóg za naciśnięciem jednego przycisku.

Dzięki błyskawicznemu rozkładaniu dwójnogu możliwe jest szybkie przejście od walki z bliskiej odległości stojąc do prowadzenia precyzyjnego ognia do celów w większej odległości w pozycji leżąc. Wysokość nóg jest regulowana / każda noga niezależnie dostosowując się do nierówności terenu. Dwójnóg umożliwia lekki obrót w celu regulacji przechyłu.

Montaż do szyny Picatinny zabezpieczony jest podwójnymi szybko zwalnianymi nakrętkami motylkowymi umożliwiającymi szybkie odłączanie uchwytu od karabinu. Nogi dwójnogu wykonane zostały z aluminium klasy lotniczej, uchwyt z wzmocnionego kompozytu polimerowego.

Waga 300 gr
Wysokość złożonego uchwytu 146 mm
Wysokość rozłożonego dwójnogu 207 mm