beararms.pl

Vortex Crossfire II 1-4×24 doskonała biegówka na początek przygody

Vortex Crossfire II 1-4×24 to celownik zaprojektowany z myślą o zastosowaniach dynamicznych. Przez wzgląd na dynamikę działań taktycznych wymagających pełnej kontroli i oglądu sytuacji – pierwszoplanowym kryterium oceny tego celownika jest jego szerokie pole widzenia. Solidna konstrukcja lunety oparta o jednoczęściowy tubus o średnicy 30 mm wykonany z anodyzowanego aluminium lotniczego jest odporna na odrzut silnych myśliwskich kalibrów jak i trudne warunki atmosferyczne.

Przy powiększeniu jednokrotnym obraz widziany obejmuje 35 m/100 m. Obserwowany obraz jest wolny od zniekształceń i ostry do samej krawędzi pola widzenia. …Patrząc przez obiektyw ma się wrażenie, że widzimy cel w płaszczyźnie okularu – bez efektu tuby. Dzięki temu, że obiekt jest odwzorowany w naturalnych proporcjach, podobnie jak w pracy z celownikiem kolimatorowym możliwe jest celowanie obuoczne zapewniające nieograniczony ogląd sytuacji … Gdy potrzebujesz większej precyzji strzału jednym ruchem ręki możesz zwiększyć powiększenie czterokrotnie.

Krzyż celowniczy na drugim planie nie ulega powiększeniu w całym zakresie ogniskowania. Siatka celownicza V-Brite z wyraźnym podświetlanym centralnym punktem o stopniowo regulowanym natężeniu pozwoli dostosować jasność kropki do każdych warunków. Czy wypadnie nam stanowisko na ocienionej linii w pochmurny dzień, czy będziemy składać się do strzału w pełnym słońcu na tle śniegu. … cel jest w naszym zasięgu!

Luneta Vortex Crossfire II 1-4×24 z montażem Vortex Cantilever 30 Mm 2” Offset