beararms.pl

Pneumatyczny karabinek Beretta CX4 Storm 4,5mm wysokiej jakości replika broni palnej idealna do treningu bez pozwolenia na broń palną.

Karabinek Cx4 Strom 9mm to wprowadzona na rynek w 2003 rok nietypowa konstrukcja włoskiego koncernu Beretta. Ideą przyświecającą stworzeniu tej konstrukcji było połączenie pistoletu maszynowego i broni długiej z przeznaczeniem dla policji i służb ochrony. Wiatrówka Beretta Cx4 Storm 4,5 mm to pneumatyczna replika tego włoskiego karabinka. Licencjonowaną replikę klasy premium, wykonano z dużą dbałością o szczegóły z elementów stalowych oraz wytrzymałego i łatwego w czyszczeniu polimeru – w efekcie nie sposób przejść obojętnie obok tej wiatrówki.

Beretta CX Storm 4,5mm

Karabinek ma nowoczesny i ergonomiczny design, w którym szczególnie wyróżnia się kolba typu thumb-hole, smukła linia łoża oraz długa szyna Picatinny służąca do montażu kolimatora lub celownika optycznego. Wiatrówka w standardzie posiada mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz regulowanej szczerbiny.

Beretta CX STORM XT 4,5mm

W ofercie znajdziesz również wersję XT karabinka wyposażoną w lunetę, chwyt przedni z funkcją bipodu oraz tłumik. Karabinek zasilany jest 88 g kapsułą CO2 montowaną w kolbie. Wiatrówka z pojemnym nabojem gazowym pozwala na strzelanie w trybie półautomatycznym, co oznacza, że strzał padnie każdorazowo po ściągnięciu języka spustowego. W zależności od dynamiki strzelania oraz panujących warunków atmosferycznych jedna kapsuła wystarczy na oddanie do 200 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej ok 170m/s

Dzięki zastosowaniu pojemnego magazynka na 30 śrucin o unikatowej taśmowej konstrukcji, karabinek Beretta Cx4 Storm pozwala prowadzić szybki i dłuższy ostrzał bez konieczności częstego ładowania broni.Gwintowana lufa o długości 445 mm zapewnia precyzję i zasięg strzału – z karabinka możemy strzelać nie tylko celnie, ale także dynamicznie, co jest niezwykle rzadkie w przypadku wiatrówek na śrut diabolo. Energia wylotowa nie przekracza przy tym przepisowych 17 J.

Beretta Cx4 Storm dla zwiększenia realizmu wyposażona została w ruchomy zamek pozwalający załadować broń identycznie jak palny oryginał. Przed przystąpieniem do strzelania należy karabinek przeładować, wprowadzając pierwszą śrucinę do komory. Wyczuwalny odrzut zamka upodabnia obsługę karabinka do prawdziwej broni i dodaje realizmu przy strzelaniu. Niewielka waga wynosząca zaledwie 2,4 kg zapewnia wyjątkowy komfort obsługi i łatwość przenoszenia wiatrówki.Beretta Cx4 Storm wyposażona jest w szynę 22 mm, dając Ci możliwość montażu szerokiej gamy celowników optycznych, laserowych, noktowizyjnych, jak i oświetlenia taktycznego. Została ona zamocowana na górnej powierzchni szkieletu.

W efekcie bez trudu rozbudujesz swoją wiatrówkę oraz poszerzysz ją o nowe funkcjonalności. Pneumatyczny karabinek CX4 Storm na śrut Diabolo 4,5mm to wysokiej jakości replika broni palnej z którą możesz trenować zadania taktyczne bez pozwolenia wymaganego na broń palną. Wiatrówki na CO2 co do zasady nie należą do tanich w eksploatacji – za kapsułę 88g z co2 zapłacimy ok 30pln.

Ale gdy mówimy o replice kultowego karabinka Beretty, z której w dynamicznych zadaniach możesz wystrzelić pod rząd co najmniej 7 magazynków mieszczących po 30 śrucin diabolo każdy, bez konieczności wymiany kapsuły z gazem to wygoda takiego rozwiązania w pełni uzasadnia koszty eksploatacji. Trening czyni mistrza :))

https://beararms.pl/…/wiatrowka-beretta-cx4-storm-45…/