beararms.pl

Tuning AKM-47 – FAB UAS-AKMS P; FAB UAS-AKM P

Składane kolby Izraelskiej firmy Fab Defence FAB UAS-AKM P oraz FAB UAS-AKMS P do karabinków AKM 47 oraz do wersji AKMS 47 ze składaną kolbą wyposażone w integralną regulowaną bakę policzkową to ergonomiczne ulepszenie taktyczne platformy AKM 47.

FAB UAS-AKMS Polimer

Smukła i niskoprofilowa, wytrzymała, solidna konstrukcja kolby zapewnia optymalne wyrównanie oka do celu. Umożliwia odpowiedni dostęp do spustu w pozycji złożonej. Zintegrowane z szybko odłączanym złączem obrotowym zawieszenia SLS po obu stronach (nie wchodzi w skład zestawu). Gumowa stopka kolby poprawia pewność podporacia i zmniejsza odrzut. Kolba otwiera się prostym ruchem pociągnięcia i blokuje przez naciśnięcie przycisku. Blokada sprężynowa w pozycji złożonej. Kolba składana jest domyślnie na lewą stronę.

FAB UAS-AKM Polimer

FAB-Defense to jedna z wiodących Izraelskich firm zajmujących się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości nowoczesnego sprzętu taktycznego. Kolby UAS AKM/AKMS P są efektem doświadczeń uzyskanych na polu operacyjnym przez jednostki specjalne testujące tą kolbę w ekstremalnych warunkach dzięki czemu jest ona w stanie sprostać wymaganiom nowoczesnego pola walki.

Kolba wyposażona została w regulowaną bakę/poduszkę policzkową, co jest szczególnie przydatne przy wysoko osadzonej optyce. Wykonana z antypoślizgowej gumy stopka skutecznie tłumi odrzut broni, a zaczepy QD ułatwią dopasowanie zawieszenia taktycznego do preferencji użytkownika. Kolba została osadzona w wykonanym ze stali zawiasie pozwalającym na jej złożenie.